U ZHDUK PAS DALJES NGA BBV, arsyeja e MUNGESES së Romeos në ‘Post BB’ do ju PIKELLOI SHPIRTIN!

Një prej finalistëve të edicionit të tretë të “BBV”, Romeo Veshaj,

Dhe pse nuk ka patur një reagim prej tij, ky gjest ka ngritur shumë dyshime në rrjet teksa është përfolur se mos ndoshta ka një hatërmbetje mes tij dhe produksionit.

Por të ftuar në “Shqipëria Live” ishin dy ish-banorët e Big Brother, Olta Sheta dhe Toros Shahnaia.

Sipas ish-banorit, Veshaj mungoi pasi ka vendosur t’i qëndroj afër aktorit Agron Llakaj, pas humbjes së bashkëshortes.

“Romeo kishte atë sebepin e Agron Llakës dhe ka ikur direkt për t’i qenë afër

xhaxhi Gonit dhe mirë ka bërë dhe mund ta ketë bërë këtë dhe në qoftë se e ka bërë këtë ka lënë

atë të mbarojë detyrat e tij për Big Brotherin dhe është larguar të Agroni kjo mund të jetë, këtë besoj unë…”, tha Torosi.

është komentuar gjatë për mos pjesëmarrjen në “Afterparty” dhe “Post Big Brother”.

Related Posts

Jul Deda shpërthen ndaj Eglës: Dole brodhe me makinë, fitoren ta dha Dhoma e Bardhë

Aktori Julian Deda, është përplasur me Egla Cenon në ‘post Big Brother’, duke pretenduar se fitoren ajo e mori nga Dhoma e Bardhë. Juli tha se ajo…

U deklarua e zhdukur, 2-vjeçarja gjendet e vdekur në një gropë

Një vajzë dyvjeçare dhe pesë muajshe nga fshati rumun Breasta, e cila u zhduk të hënën rreth mesditës, u gjet e vdekur pas një kërkimi 24 orësh,…

Ngeli shtatzënë në Big Brother? Flet Sara Gjordeni

Sara Gjordeni ka qenë njëra nga banoret e “Big Brother VIP Albania 3” që u komentua më së shumti. Teksa ishte brenda reality show, ajo u përfol…

U rrëzua nga shkallët, ja si është gjendja shëndetësore e Eglës…

aktorja Egla Ceno pësoi një incident i cili u bë me dije nga moderatori Ledion Liço. Pasi Ledioni tregoi incidentin, fituesja e “BBV3” Egla Ceno u shpreh…

SITUATA SHUME SERIOZE?! Prindërit e Meritonit NUK e pranojnë Ilnisën si nusën e djalit të tyre? Flet vet gazetarja

Në post “Big Brother VIP3” u diskutua mbrëmë rreth debateve dhe situatave të krijuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u…

E BUJSHME! Të shtunën dasma e fundit, NUK DO E BESONI DOT se kush do të MARTOHET nga banorët e BBV3!

Por jo vetëm kaq, pasi çiftet e krijuara gjatë këtij edicioni të tretë të reality show-t zbuluan se si po shkon lidhja e tyre tani që janë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *