Ja Se Cfare Ndodhi me Vajzen qe u Martua me nje Sheik per Para?

Ja Se Cfare Ndodhi me Vajzen qe u Martua me nje Sheik per Para?

Nuk është burri i saj, Alketa Vejsiu e thote troc kush eshte mashkulli qe do

Aleketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku për shkak edhe të aftësive që ajo ka por edhe të ëmbëlsisë që shfaq. Moderatorja dëshiron…

Dhunë fizike në BBVA 3 / Pritet zarfi i zi per perjashtimin e zon…

Një diskutim për dashurinë mes Meri Shehut dhe Roza Latit sot në Big Brother degradoi në prekje fizike, ofendime të rënda dhe kërcënime. Roza Lati pretendon se…

LAJM I FUNDIT – Euro drejt “greminës”, monedha europiane prek nivelin më DRASTIK…

Euro drejt “greminës”. Monedha evropiane e nisi javën me një rënie të fortë kundrejt lekut. Referuar kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këtë të hënë…

Pas diellit përvëlues, bëhuni gati për dëborë/ Kapriçot e motit, në Shqipëri pritet…

Me temperatura maksimale 29 gradë Celsius dhe me ato minimale deri në -1 gradë Celsius në zonat malore. Metorologoia Lajda Porja thotë se dita e martë e…

Përkeqsohet moti, ka rrezik! Ngrihet ALARMI: Kush janë 4 qytetet që rrezikojnë…

I gjithë territori i Shqipërisë duke filluar nga kjo e martë do të preket nga reshjet e shiut. Por nga e mërkura, reshjet e shiut do të…

Humbje e madhe për kinematografinë shqiptare – Mbyll sytë përgjithmonë aktorja e njohur

Humbje e madhe për kinematografinë shqiptare – Mbyll sytë përgjithmonë aktorja e njohur   Humbje e madhe për kinematografinë shqiptare – Mbyll sytë përgjithmonë aktorja e njohur