SHQIPTARJA 55-vjeçare: Nuk pendohem që vr.ava burrin, sepse e kishte ….

SHQIPTARJA 55-vjeçare: Nuk pendohem që vr.ava burrin, e kishte shitur vajzën në Greqi Afërdita Nakoleci ka rrëfyer për emisionin “Real People” në Euronews Albania, historinë e dhimbshme…

Ylli Merja tregon si te largoni pagjumësisë, ankthit dhe stresit

Ylli Merja tregon si te largoni pagjumësisë, ankthit dhe stresit Nga fushat e Bilishtit në Korçë aty ku kultivohet një bimë tepër kuruese për shumë sëmundje, siç…

Pasi ti shikoni keto pamje ju nuk do te konsumoni me salsiçe, Ja menyra se si prodhohen ato..(VIDEO)

Pasi ti shikoni keto pamje ju nuk do te konsumoni me salsiçe, Ja menyra se si prodhohen ato..(VIDEO) Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell…

Shikoni pamjet se si piloti arrin te zbret aeroplani ne nje fush te levruar, por me pas ndodh e papritura..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne…

Ja pamjet se cfare gjeten shkenctaret ne kete vend qe kishin ngrir nga i ftohti suprizoi te gjithe njerzimin..(VIDEO)

Ja pamjet se cfare gjeten shkenctaret ne kete vend qe kishin ngrir nga i ftohti suprizoi te gjithe njerzimin..(VIDEO) Ja pamjet se cfare gjeten shkenctaret ne kete…

Analisti Turk habit gjithë botën me veprimin e tij, nxjerr flamurin shqiptar në emision, këta janë…! (Video)

Analisti Turk habit gjithë botën me veprimin e tij, nxjerr flamurin shqiptar në emision, këta janë…! (Video) Duke debatuar për historinë e popujve në një emision televiziv,…

Vajza amerikane tentoi ti’a heq hixhabin nga koka vajzes muslimane, Ja pamjet se si e mbrojn ate..(VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne…

Emocionale – Takon Nenen Pas 17 Vitesh Ky Eshte Reagimi I Tyre Pr.Ekes..(VIDEO)

Emocionale – Takon Nenen Pas 17 Vitesh Ky Eshte Reagimi I Tyre Pr.Ekes..(VIDEO) Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi…

Termeti i forte lekund Shqiperine termeti ishte ….

Termeti i forte lekund Shqiperine termeti ishte …. Termeti i forte lekund Shqiperine termeti ishte …. Shpresojm mos te kete ashje shqetsuese dhe mos te ket te…

Çfare ndodhi sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Çfare ndodhi sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro Diten e sotme më 26 tetor 2023, dollari amerikan blihet…