25-vjeçari nga Vlora ruan gjithë ditën dele dhe jep një mesazh të madh: Shqipëria ka plot, por une kam dicka qe ju

25-vjeçari nga Vlora ruan gjithë ditën dele dhe jep një mesazh të madh: Shqipëria ka plot, por une kam dicka qe ju Djem te tilll jane mrekulli…

A E Dini Se Gjyshi I Edi Ramës Kishte Rrëm.Byer Gjyshën E Tij Dhe Kishin Fjetur 6 Muaj Në Ho.Tel Të Fshehur?!

A E Dini Se Gjyshi I Edi Ramës Kishte Rrëm.Byer Gjyshën E Tij Dhe Kishin Fjetur 6 Muaj Në Ho.Tel Të Fshehur?! Kryeministri Edi Rama i ftuar…

I riu gjen zarfin me para ne Tiranë dhe e dorëzon! Shikone cfare i tha e zonja e zarfit …

I riu gjen zarfin me para ne Tiranë dhe e dorëzon! Shikone cfare i tha e zonja e zarfit … Jo çdo gjë është e zezë, negative…

Sa E Ëmbël/ Kjo Vogëlushe Është Një Nga Prezantueset Më Të Njohura Shqiptare: E Gjeni Dot Se Kush Është(FOTO)

Sa E Ëmbël/ Kjo Vogëlushe Është Një Nga Prezantueset Më Të Njohura Shqiptare: E Gjeni Dot Se Kush Është(FOTO) Shikojeni mirë foton e mësipërme. Ju ngjan me…

Ilaçi i Shëndetshëm me Limon dhe Hudhra që pastron enët e gjakut dhe rregullimin e shtypjes

Ilaçi i Shëndetshëm me Limon dhe Hudhra që pastron enët e gjakut dhe rregullimin e shtypjes Bashkimi bën fuqinë! Kjo është një shprehje që gjen vend edhe…

Gjashtë Lutjet E Rëndësishme Që Duhet T’i Dini.! Sjellin Shuum Mirësi..

Gjashtë Lutjet E Rëndësishme Që Duhet T’i Dini.! Sjellin Shuum Mirësi.. Gjashtë Lutjet E Rëndësishme Që Duhet T’i Dini.! Sjellin Shuum Mirësi.. Jeta e njeriut është e…

HlSTORl E DHlMSHME/ Babai Qe Punon 20 Ore Ne Dite Per Femijet , Sepse Ato Nuk…

HlSTORl E DHlMSHME/ Babai Qe Punon 20 Ore Ne Dite Per Femijet , Sepse Ato Nuk… Thuajse ne gj?the boten baballaret poashtu edhe nenat sakr?’f?kojne per fem?jet…

E reja në hall: U martova se burri me mban babain me lekè, por në Itali më ka hyrë vetja në qef, dua divòrcin, ja si më thërrasin në rrugë!

E reja në hall: U martova se burri me mban babain me lekè, por në Itali më ka hyrë vetja në qef, dua divòrcin, ja si më…

A ju ndodhë të qani shpeshë?Personat që preken për çdo gjë dhe qajnë, janë njerëz të veçantë dhe duhet t’i keni zili..

A ju ndodhë të qani shpeshë?Personat që preken për çdo gjë dhe qajnë, janë njerëz të veçantë dhe duhet t’i keni zili.. Personat që preken për çdo…

Ja manipulimet e furrave shqiptare rreth peshës së bukës që ata shesin

Ja manipulimet e furrave shqiptare rreth peshës së bukës që ata shesin Inspektorati i Tregut i Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, bashkë me Agjencinë e Metrologjisë,…