Greqia nuk gjen dot qetësi/ Selaniku dhe Athina tr onditen nga tërmeti i fu qishëm

Greqia nuk gjen dot qetësi/ Selaniku dhe Athina tr onditen nga tërmeti i fu qishëm Një termet i shkallës 5 Rihter ka go ditur Greqinë. Tërmeti ka…

Te gjithe Shqiptaret lene koken pas tyre, por ja se cfare nuk keni ditur per to, kur ta merrni vesh do t’i hani dhe me shume

Te gjithe Shqiptaret lene koken pas tyre, por ja se cfare nuk keni ditur per to, kur ta merrni vesh do t’i hani dhe me shume Te…

Doktori i njohur vjen me keshillën e rëndësishme : Hani cdo ditë nga 2-3 kumbulla, as që u shkon në mendje se cfarë do të ndodh me

Gratë që morën pjesë në studim u ndanë në dy kategori. Në kategorinë e parë morën pjesë gratë që konsumonin kumbulla rregullisht. Në të dytën, morrën pjesë…

Nuk e tregojnë/ Ky është sekreti për ta bërë brumin e picës si shef kuzhine

Nuk e tregojnë/ Ky është sekreti për ta bërë brumin e picës si shef kuzhine Të gjithë duam brumë pice të butë, të shijshëm dhe që përgatitet…

Kush ka lindur nga vitet 1960 deri më 1990 besoj që është dakord me këto situata! Lexo më shumë

Çadra kushtonte 10 lekë. S’kishim shezlong por uleshim në rërë. S’kishim krem kundër diellit por lyheshim me kos, S’kishim celular por e gjenim njëri-tjetrin me 4 sy….

Ja letër-porositë e tjera të dërguara nga SPAK që po mbajnë nën ankth Metën! Si janë shtrirë hetimet për pastrim parash në Qipro, Austri, Itali e San Marino

Letër-porositë e tjera të dërguara nga SPAK drejt vendeve të huaja duket se po e mbajnë nën ankth kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta. Shtetet e…

Prifti At Nikolla “godet” hoxhën Shefqet Krasniqi, shikoni çfarë i thotë (VIDEO)

Prifti At Nikolla Xhufka në emisionin “Kojshia Show” go det hoxhën Shefqet Krasniqi në lidhje me festat e fundvitit dhe babadimrin, shikoni çfarë i thotë… (VIDEO)

Pamje direkte/ “Tërmet” që zgjat 2:45 sekonda , rrëzon malet nga rënia e gurëve gjigantë (VIDEO)

Pamje direkte/ “Tërmet” që zgjat 2:45 sekonda , rrëzon malet nga rënia e gurëve gjigantë (VIDEO) Edhe pse zakonishtë jemi mësuar të ndjejmë apo dëgjojmë për tërmete…

Ja pamjet qe do tju bejn krenar te gjitheve, Shikoni si Kinezet kercejn vallen e Tropojes pa asnje gabim..(VIDEO)

Ja pamjet qe do tju bejn krenar te gjitheve, Shikoni si Kinezet kercejn vallen e Tropojes pa asnje gabim..(VIDEO) Keto jan pamjet qe do tju bejn krenar…

Djaloshi i vogel shkonte cdo dite dhe e perqafonte lopen, Kur e kuptuan arsyen te gjithe mbeten pafjal..(VIDEO)

Djaloshi i vogel shkonte cdo dite dhe e perqafonte lopen, Kur e kuptuan arsyen te gjithe mbeten pafjal..(VIDEO) Voglushi i vogel cdo dite shkonte dhe e perqafonte…