Lajmi i hidhur për familjen Ismajli, u vdes familjarja në moshë të re

Lajmi i hidhur për familjen Ismajli, u vdes familjarja në moshë të re Ka vdekur në moshë mjaft të re, Hida Tahiraj, raporton portali rajoni.org. E ndjera…

Who Is Jensen Ackles’ Wife? All About Danneel Ackles

Who Is Jensen Ackles’ Wife? All About Danneel Ackles After 15 seasons on Supernatural, it’s fair to say that Jensen Ackles, who played Dean Winchester on the…

Supernatural star Jensen Ackles on playing Dean again in The Winchesters finale: ‘It was a mixed bag’

Supernatural star Jensen Ackles on playing Dean again in The Winchesters finale: ‘It was a mixed bag’ Warning: This post contains spoilers from The Winchesters season 1…

Michael Jordan Says He’d Like to “Slap Some Sense” Into Colin Kaepernick

Michael Jordan Says He’d Like to “Slap Some Sense” Into Colin Kaepernick Basketball legend Michael Jordan recently made controversial comments about former quarterback Colin Kaepernick. Jordan expressed…

Krisja e marrëdhënieve mes Shqipërisë dhe Greqisë, si mendoni cili është fajtori Rama apo Mitsotakis?!

Krisja e marrëdhënieve mes Shqipërisë dhe Greqisë, si mendoni cili është fajtori Rama apo Mitsotakis?!

Kush ishte shqiptari që shkroi himnin e Turqisë? Shpërndajeni

Kush ishte shqiptari që shkroi himnin e Turqisë? Shpërndajeni Poeti me origjinë shqiptare, i cili, në Turqi njihet si “Poeti i Atdheut” dhe “Poeti Kombëtar”, Mehmet Akif…

Shqipja 6000-vjeç, ‘nëna’ e gjuhëve?! Artikulli i ‘Science’ dhe polemikat që shpërthyen nga interpretimet, reagojnë gjuhëtarët: E tepruar

Shqipja 6000-vjeç, ‘nëna’ e gjuhëve?! Artikulli i ‘Science’ dhe polemikat që shpërthyen nga interpretimet, reagojnë gjuhëtarët: E tepruar Pas publikimit të një studimi në revistën akademike amerikane…

Pini kete caj per te hequr kilet e teperta, por mos i fusni sheqer: Mund ta zevendesoni me kete perberes

Pini kete caj per te hequr kilet e teperta, por mos i fusni sheqer: Mund ta zevendesoni me kete perberes Kur fillojme një dietë me kalori të…

Përplaset tek rruga Arbërit duke filmuar veten dhe ulëret: “Oj naaanë bre, oj nanë bre, oooj naaanë bre, oj nanë bre”

Përplaset tek rruga Arbërit duke filmuar veten dhe ulëret: “Oj naaanë bre, oj nanë bre, oooj naaanë bre, oj nanë bre” Ne videon qe do te shikoni…

Një i moshuar kishte orë në rrugë duke u përpjekur të shiste ëmbëlsirat. Kur dikush i dha atij këtë, ai nuk mundi t’i mbante lotët…

Një i moshuar kishte orë në rrugë duke u përpjekur të shiste ëmbëlsirat. Kur dikush i dha atij këtë, ai nuk mundi t’i mbante lotët… Për fat…