Pronarit shqiptar i vidhen 88 mijë euro cash në banesë

Pronari i Kompanisë “Kosmonte Foods”, Lulzim Begaj, ka raportuar në Policinë e Kosovës se i është thyer banesa dhe i janë vjedhur 88 mijë euro. Demokracia.com ka…

Shqiptari goditet me sëpatë në kokë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është goditur më sëpatë në kokë. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrugën “Konferenca e Bujanit” në…

Plas dashuria! Meritoni puthet nga dritarja e kazermës me Ilnisën, Rike ia PLAS në sy këngëtarit: Kam zero simpati për….

ka sjellë biseda të shumta mes tyre, duke zbuluar edhe më shumë rreth përshtypjeve që kanë krijuar për secilin prej konkurrentëve, dhe raportin që kanë me ta…

Çfarë tha sot Naim Murseli para Prokurorisë, flet avokatja

Këtë e ka konfirmuar avokatja e tij, Teuta Zhinipotoku, e cila ka theksuar se Murseli ka rrëfyer versionin e vet të mbrojtjes “Sot para Prokurorisë Themelore- departamenti…

E rëndë / Një 30-vjeçar vret 12 familjarët e tij, përfshirë babain dhe vëllain! Shkak bëhet…

Dyshohet se shkaku i vrasjes masive, në një fshat të thellë, ishte një mosmarrëveshje familjare. Vrasjet masive janë të rralla në Iran, ku pushkët e gjuetisë janë…

Qeni shikonte çdo ditë në pusetë dhe kur u hap – NJERËZIT u tronditën nga ajo që panë!

Qeni shikonte çdo ditë në pusetë dhe kur u hap – NJERËZIT u tronditën nga ajo që panë!  

Gruaja e la për shkak se ishte i varfër, 2 vjet më vonë ajo u pendua kur ai..

Gruaja e la për shkak se ishte i varfër, 2 vjet më vonë ajo u pendua kur ai..

Emocionuese/ 25 vite pas ndarjes, nëna surprizon djalin në ditën e dasmës (VIDEO)

Një histori e pazakontë ka ndodhur një 25 vjeçari në Tetovë të Maqedonisë së Veriut, ku gazetari Nevrij Ademi ka treguar historinë e tij personale ku është…

Ky eshte kamioni special qe per nje ore arrin te prodhon reth 30 mije tulla ne menyr mahnitese..(VIDEO)

Ky eshte kamioni special qe per nje ore arrin te prodhon reth 30 mije tulla ne menyr mahnitese. https://video.gjirafa.com/kamioni-qe-prodhon-15-000-tulla-ne-nje-ore

Ndryshon çmimi i drunjve, ja sa kushton një metër!

Blerësit dhe shitësit e drurit me pretendime të ndryshme sa i përket çmimit për metër kub krahasuar me vitin e kaluar. Shitësit thonë se çmimi është ulur,…