Me Edi Ramën isha e dashuruar, por ai nuk…

Me Edi Ramën isha e dashuruar, por ai nuk… Shkrimtarja Ornela Vorpsi ka ardhur në Shqipëri. E ftuar në takimet Letërsia dhe Qyteti, përballë dy gazetareve Alda…

LAJM I FUNDIT – Në “kulmin” e tensionit! Gjykata sapo jep VENDIMIN për Fredi Belerin…

LAJM I FUNDIT – Në “kulmin” e tensionit! Gjykata sapo jep VENDIMIN për Fredi Belerin… “Fredi Beleri do të qëndrojë në burg”. Kështu vendosi Apeli i GjKKO…

“Hiqet çeku me lekë”/ Miratohet propozimi i Qeverisë Rama, kush preket nga “ndryshimi i ligjit”…

“Hiqet çeku me lekë”/ Miratohet propozimi i Qeverisë Rama, kush preket nga “ndryshimi i ligjit”… Komisioni i Ligjeve ka miratuar ndryshimet e propozuara nga Qeveria Rama në…

Ky është LAJM I MIRË për pasaportën shqiptare, do ju zbukurojë ditën!

Ky është LAJM I MIRË për pasaportën shqiptare, do ju zbukurojë ditën! Singapori tashmë ka marrë kryesimin e listës së “Pasaportave më të fuqishme në botë”, duke…

“Kush dënohet nga ligji i ri”, Balla paralajmëron: Nëse nuk i bindet urdhërit do të…

“Kush dënohet nga ligji i ri”, Balla paralajmëron: Nëse nuk i bindet urdhërit do të… Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka propozuar dënim më të ashpër ligjor…

Duke filluar nga 1 tetori/ PENSIONI: Sa shkon pagesa mujore pas aplikimit të kësaj kategorie…

Duke filluar nga 1 tetori/ PENSIONI: Sa shkon pagesa mujore pas aplikimit të kësaj kategorie… Nga data 1 tetor mbi 767 mijë përfitues të të gjitha kategorive…

LAJM I FUNDIT – Ndërron jetë gazetari i njohur shqiptar, ja çfarë shkruan Berisha…

LAJM I FUNDIT – Ndërron jetë gazetari i njohur shqiptar, ja çfarë shkruan Berisha… Ish-kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka njoftuar ndarjen nga jeta të gazetarit…

Elena Kocaqi “Nuk ka popullsi më të vjetër të dokumentuar në Ballkan apo në Evropë, sesa Pellazgët dhe Ilirët”

Elena Kocaqi “Nuk ka popullsi më të vjetër të dokumentuar në Ballkan apo në Evropë, sesa Pellazgët dhe Ilirët” Linku i videos se plote: https://www.facebook.com/watch/100089967428787/?ref=embed_video

Nuk ua merr mendja! Ky qytet shqiptarë mban rekordin për femrat beqare dhe më të bukura

Nuk ua merr mendja! Ky qytet shqiptarë mban rekordin për femrat beqare dhe më të bukura Vlenë të theksohet se kjo matje ishte bërë në vitin 2018…

Vdes biznesmeni, bie nga kati i katërt për t’i shpëtuar burrit të dashurës së tij

Vdes biznesmeni, bie nga kati i katërt për t’i shpëtuar burrit të dashurës së tij Një 46-vjeçar ka vdekur pasi u rrëzua nga kati i katërt i…