SITUATA SHUME SERIOZE?! Prindërit e Meritonit NUK e pranojnë Ilnisën si nusën e djalit të tyre? Flet vet gazetarja

Në post “Big Brother VIP3” u diskutua mbrëmë rreth debateve dhe situatave të krijuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u shprehën se janë të lumtur, por që kanë vendosur që t’a ruajnë anën e tyre private.

Të pyetur nga Liço nëse kanë takuar prindërit e njëri-tjetrit, Meritoni u përgjigj: “Kemi vendosur që m’i ruajtur gjërat shumë private”.

 

Ledioni: Juve çifti i dashuruar, kemi ndonjë lajm, keni qenë në ndonjë farmaci së fundmi?

Meritoni: Vazhdo Ilnisë

Ilnisa: Fol ti shpirt

Meritoni: Në fakt jemi shumë të lumtur

Ledioni: Dukeni, ore dukeni më të lumturit në botë

Meritoni: Kemi rënë dakord që të ruajmë pak anën tonë private. Kemi planet tona, duke filluar që nga planet e punës që i kemi, po ashtu edhe te pjesa e jetës tonë që janë ditore.

Ledioni: E ke takuar mamin apo babain e Ilnisës dhe anasjelltas?

Meritoni: Kemi vendosur që m’i ruajtur gjërat shumë private

Ledioni: Edhe nga familjarët?

Meritoni: Po private është edhe familja

Related Posts

Jul Deda shpërthen ndaj Eglës: Dole brodhe me makinë, fitoren ta dha Dhoma e Bardhë

Aktori Julian Deda, është përplasur me Egla Cenon në ‘post Big Brother’, duke pretenduar se fitoren ajo e mori nga Dhoma e Bardhë. Juli tha se ajo…

U deklarua e zhdukur, 2-vjeçarja gjendet e vdekur në një gropë

Një vajzë dyvjeçare dhe pesë muajshe nga fshati rumun Breasta, e cila u zhduk të hënën rreth mesditës, u gjet e vdekur pas një kërkimi 24 orësh,…

Ngeli shtatzënë në Big Brother? Flet Sara Gjordeni

Sara Gjordeni ka qenë njëra nga banoret e “Big Brother VIP Albania 3” që u komentua më së shumti. Teksa ishte brenda reality show, ajo u përfol…

U ZHDUK PAS DALJES NGA BBV, arsyeja e MUNGESES së Romeos në ‘Post BB’ do ju PIKELLOI SHPIRTIN!

Një prej finalistëve të edicionit të tretë të “BBV”, Romeo Veshaj, Dhe pse nuk ka patur një reagim prej tij, ky gjest ka ngritur shumë dyshime në…

U rrëzua nga shkallët, ja si është gjendja shëndetësore e Eglës…

aktorja Egla Ceno pësoi një incident i cili u bë me dije nga moderatori Ledion Liço. Pasi Ledioni tregoi incidentin, fituesja e “BBV3” Egla Ceno u shpreh…

E BUJSHME! Të shtunën dasma e fundit, NUK DO E BESONI DOT se kush do të MARTOHET nga banorët e BBV3!

Por jo vetëm kaq, pasi çiftet e krijuara gjatë këtij edicioni të tretë të reality show-t zbuluan se si po shkon lidhja e tyre tani që janë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *