E trishtë/ Iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, ndërron jetë gazetari i njohur (Emri)

Është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 55-vjeçare gazetari i kronikës së zezë Zamir Dule. Ai pritet të përcillet sot në banesën e fundit. Gazetari…

Xhensila nuk ndalet, tjetër sulm i hidhur ndaj Bes Kallakut: Sa janë shtuar mashtruesit…

projekteve të tyre muzikore të dërgojnë mesazhe me kode, duke “sulmuar” dhe hedhur fajin njëri-tjetrit. Pak ditë më parë, Besi ka publikuar këngën e tij të re,…

TJETER NGJARJE E rëndë/ Burri godet me thikë në bark gruan

Një burrë ka goditur me thikë gruan e tij për arsye ende të paqarta. Sipas mediave vendase ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45 në zonën Nikaia, dhe…

Nuk ja doli dot në betejën me vd*kjen, 24 vjecarja ndërron jetë në Trauma pas aksidentit tragjik në Përrenjas

Ka ndërruar jetë 24 vjeçarja, e cila së bashku me 3 persona të tjerë u përplas nga një makinë që drejtohej   nga një shofer i dehur…

Humbi jetën në vendin e punës, flet i vëllai i v*ktimës ‘Kur shkova unë e gjeta të pajetë, ishte copëtuar, bërë sallat…’

Drejtësi kërkon familja e Adrian Fejzullahu që ra gjatë punës nga pallati në ndërtim nga kompaniia “Andi Konstruksion”, në zonën e ish-kinostudios në rrugën “Aleksandër Mojsiu” në…

Skandal korrupsioni, si fallxhorja zhvati fondet e bashkisë duke mashtruar kryetarin

Qyteti i Agde në bregdetin e Mesdheut, i njohur për plazhet e tij të bukura, është përfshirë nga një skandal i ri që ka habitur gjithë Francën….

Zbulohet “foleja” e prostitucionit në Tiranë, arrestohet menaxherja dhe punonjësja

Kishte përshtatur një qendër masazhesh, për veprimtarinë e kundërligjshme të prostitucionit, shpallet në kërkim 19-vjeçari. Vihet në pranga menaxherja e qendrës së masazheve së bashku me një…

Nën pushtetin e shiut dhe vranësira dhe për ditën e sotme? Moti për sot, ja cfarë pritet të ndodh pasdite

Ketë javë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme deri ditën e enjte.   Në orët e mesditës dhe pasdites përgjatë ultësirës…

Shoku i ngushtë i Bes Kallakut PLAS B*MBEN! TRONDIT rrjetin me deklaratën e tij (Foto)

Disa ditë më parë, aktori publikoi projektin e tij muzikor më të ri “Mosmirënjohja” me një tekst të shkruajtur nga vetë ai të cilin e konsideroi “tekst…

E rëndë në vend, 46-vjeçari gjendet i vd*kur përpara banesës së tij, për ҫfarë dyshohet

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Selcë e Poshtme, Pogradec, përpara banesës së tij, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur shtetasi S. O., 46-vjeç. Nga këqyrja paraprake…